Polska firma wygrała 8,7 mln dol przetarg na Ukrainie

юридична Компанія PLP13 lutego 2019Komentarze (0)

przetarg na UkrainieŁódzka spółka GNOM wygrała przetarg na utrzymanie sieci dróg międzynarodowych w okolicach Kijowa

Zaoferowała ona cenę o 1% niższą niż wynosił  zakładany budżet i pokonała trzy ukraińskie firmy. Przetarg ogłosiła ukraińska agencja drogowa Ukravtodor.

W wyniku rozstrzygniętego przetargu polska firma GNOM będzie utrzymywać aż 284 kilometrów tras. Są to odcinki:

  • M-01 Kijów–Czernihów –Nowe Jariłowiczi (odcinek o długości 61 kilometrów),
  • M-03 Kijów–Charków – przejście graniczne Dołżanskij (127 km),
  • M-06 Kijów–Czop (68 km), oraz
  • M-07 Kijów–Kowel–Jagodyn (79 km).

GNOM na Ukrainie zajmie się między innymi frezowaniem i układaniem nawierzchni, czyszczeniem drogi i odśnieżaniem i drobną naprawą nawierzchni.

GNOM sp. z o.o powstała w 1993 roku. Od samego początku powstawania specjalizuje się w usługach komunalnych, zwłaszcza w zimowym i letnim utrzymaniu dróg oraz pielęgnacji terenów zielonych. Prowadzi działalność odpowiedzialnie i rzetelnie, konsekwentnie realizuje zamierzone cele i projekty. Posiada w tym celu odpowiednie doświadczenie oraz posiada odpowiednie wyposażenie techniczne.

Źródło: https://www.rp.pl/Budownictwo/

***

Poczytaj też o:

***

Zdjęcie: Ahsan S.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/zamowieniapublicznenaukrainie.com/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: