PLP HUB – oryginalne i nowoczesne biuro coworkingowe w centrum Kijowa

юридична Компанія PLP05 stycznia 2018Komentarze (0)

coworking w kijowie UkrainaDrodzy Państwo, kijowska Kancelaria PLP, z którą współpracuję, stworzyła oryginalne, nowoczesne i o wysokim standardzie biuro coworkingowe dla firm, które poszukują siedziby i miejsca do pracy na terenie Ukrainy – PLP HUB.

Od wielu lat PLP Law Group jako kancelaria prawna na Ukrainie udziela wsparcia prawnego polskim firmom, działającym na terenie mojego kraju, odnośnie wszelkich kwestii prawnych związanych z prowadzeniem biznesu na Ukrainie. Dość częstym wśród naszych Klientów jest pytanie o wynajęcie małego biura oraz pomieszczenia w business centrum. Idea coworkingu świetnie się sprawdza dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek ukraiński, ponieważ  to jest profesjonalna przestrzeń biurowa przy jednoczesnym otrzymaniu minimalnych kosztów. Komfortowe, jasne, przestronne i funkcjonalne biura w stylowej aranżacji oraz atrakcyjnych cenach!

Biuro znajduje się w bardzo nowoczesnym business centrum „Illinsky” w sercu Podołu – biznesowej dzielnicy Kijowa.  W ramach PLP Hub oferujemy 5 umeblowanych gabinetów od 2 do 10-osobowych. Do dyspozycji także profesjonalna 8-osobowa sala konferencyjna dla spotkań z klientami.

Oczywiście istnieje także możliwość skorzystania z usług naszych prawników i księgowej w atrakcyjnej cenie.

Proszę o zapoznanie się z dokładną ofertą w okienku Wynajmij Biuro, albo po kliknięciu w TEN link.

Oferta cenowa zostanie do Państwa wysłana po otrzymaniu e-maila z nazwą firmy, rodzajem działalności, powierzchnią do wynajmu i osobą kontaktową.

Obecnie dostępnych jest tylko 5 gabinetów, a zatem proszę się pośpieszyć 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plp.kiev.ua.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: