Budowa ukraińskich dróg w latach 2018-2022

юридична Компанія PLP13 kwietnia 2018Komentarze (0)

Budowa ukraińskich dróg21 marca 2018 r. Gabinet Ministrów Ukrainy zatwierdził państwowy program gospodarczy rozwoju dróg o znaczeniu państwowym na lata 2018-2022. Łączna kwota  wydatków wyniesie około 298.349 mld UAH, z której 178 mln UAH – z Państwowego Funduszu Drogowego, 113.8 mld UAH – z innych źródeł.

Wszystkie programy państwowe (budowa ukraińskich dróg) będą realizowane poprzez zamówienia publiczne. Niektóre z tych przetargów zostaną ogłoszone jeszcze w 2018 r.

Prezes „Ukrawtodoru” Sławomir Nowak poinformował, że w ciągu pięciu lat planuje się budowa dróg z połączeniem węzłów obwodowych. Planowane jest stopniowe odejście od bieżących średnich napraw i przeprowadzenie gruntownych remontów oraz budowy nowych dróg.

Za słowami S. Nowaka do końca 2022 r. zostanie naprawiona połowa całej sieci dróg o znaczeniu państwowym, co wynosi około 20 tys. km.

*****

Zobacz ranking najczęściej występujących błędów w sporządzaniu ofert przetargowych przez polskich uczestników >>

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plp.kiev.ua.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: