130 milionów hrywien na budowę kolejki z Kijowa do Boryspola

юридична Компанія PLP03 kwietnia 2018Komentarze (0)

Zamówienia publiczne na UkrainieGabinet Ministrów Ukrainy odnowił projekt „Air Express”, według którego zostanie uruchomione nowe połączenie pomiędzy głównym dworcem kolejowym w Kijowie a lotniskiem „Boryspil”. Trasa będzie przebiegać następująco: stacja kolejowa „Kijów Centralny” – stacja „Wydubyci” – dworzec „Darnycia” – lotnisko „Boryspil”.

W ramach przygotowania odpowiedniego projektu „Ukrzalizyncia” ogłosiła dwa przetargi na wykonanie odpowiednich prac budowlanych.

Pierwszy przetarg (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-21-000723-b) w 112,67 mln UAH, podzielony jest na dwa etapy. Koszt pierwszego wynosi 103 miliony UAH i obejmuje budowę podpór estakady, termin zakończenia robót budowlanych najpóźniej do 30 września 2018 r. Drugi o wartości 9,67 mln UAH dotyczy montażu metalowych przęseł kolejowych, prace powinny być wykonane do 31 października 2018 r.

Koszt drugiego przetargu (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-21-000593-b) wynosi 17,02 mln UAH i przewiduje zamówienie prac z malowania i wzmocnienia metalowych przęseł kolejowych, końcowy termin wykonania to 31 sierpnia 2018 r.

Termin składania obu ofert przetargowych upływa 25 kwietnia 2018 r.

Zakłada się, że do 1 czerwca Ministerstwo Infrastruktury Ukrainy, „Ukrzalizyncia” i lotnisko „Boryspil” muszą dokonać niezbędnych czynności organizacyjnych i technicznych związanych z przygotowaniem i rozpoczęciem robót budowlanych. Planuje się, że nowa trasa ruszy już od 1 grudnia b.r.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plp.kiev.ua.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: